• version française
  • wersja polska
Paweł
handlowiec w fenestro

Nie wiesz jaki system byłby najlepszy do Twoich potrzeb nie bój się zapytać chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie

zadzwoń +48 501 722 242

System harmonijkowe

Nowoczesne systemy harmonijkowe wykonujemy na profilach trzykomorowych. Istnieje wiele możliwości wykonania otwierania, które zawsze indywidualnie opracowujemy z naszymi Klientami na pomiarach starają się dopasować do potrzeb klientów możliwości technicznych systemu.

System harmonijkowy jest systemem trwałym, niezawodnym i szczelnym. I dzięki tym zaletom jest polecany jest jako drzwi tarasowe do domów jednorodzinnych.

Otwarta przestrzeń

Zastosowanie systemu harmonijkowego pozwala na prawie całkowite odsłonięcie otworu drzwi tarasu. Nowoczesne systemy harmonijkowe pozwalają na stosowanie pakietów trzyszybowych tworząc drzwi o dobrych walorach termicznych.

W zakresie możliwości technicznych systemu harmonijkowego możemy zastosować dwa rozwiązania systemu progowego. System z płaskim progiem z uszczelnieniem szczotkowym, oraz szczelny próg wykonywany na bazie całościowej ościeżnicy po obwodzie całego okna tarasowego.

Zobacz przykłady realizacji:

Rzetelna firma